Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz whitezo88 #5157 üzenetére

    Ezt, hogy mekkora a random faktor kártyajátéka válogatja, lehet neked szar kezed pókerben ha kiblöffölöd pl az ellenfeled. Ultiban nem csak húzol, hanem ugye 2 lapos talon van amit a játékosok manipulálnak, ezáltal még bonyolultabb a szerencsefaktor kérdése. Én magicet játszottam versenyszinen ott pedig ugye a manát is lapból nyered, ezáltal az se volt mind1, hogy mennyi manát adó úgynevezett land lapot raksz a paklidba. HS-ben tény, hogy sok olyan lap van aminek random a hatása, de ennek ellenére számít a skill igencsak. Trumpnál pl ritkán látsz 0:3-at arénában /legutolsó alkalommal asszem pont priesttel volt neki ilyen/, pedig ő is van, hogy trágyát draftol, mégis vhogy 4-5 win-t általában behúz vele..

    Kashim: ez sajna benne van a pakliban :( Vannak kulcs lapok classoknál ami nélkül elég nehéz evezni lásd mage-nál a flamestrike vagy blizz, droodnál swipe vagy palánál a consec ill truesilver.

    Sirandrish: persze, ha neked az a komfortos, akkor azt kell tolni, nincs ezzel semmi gond (: Én spec casualban tesztelgetek, ladder is mászom már amennyire időm engedi, a legtöbb időt meg arénában bosszankodom el..

    [ Szerkesztve ]

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák