Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz micafighter #48442 üzenetére

    Leváltottam Freezre, azzal jól ment, de már hanyagolom a rankedet, mert csak elborulna az agyam. Volt 2 mirror meccsem, 2x ugyan azzal a sráccal, szerencsétlent nagyon kiszopattam mind a 2x. :D Emperor köre előtt toltam ki a Doomsayert-t, azonnal halt is nála a Ruszki...

    Mind a kétszer nyertem, nevetségesen jó kezem volt végig. Anti + ruszkizva bolt, lance lance...
    Druidra volt még 1 5 win-es questem, ott szenvedősen indult a dolog, de nevetséges a pakli. Volt ellenem 1 fura Fatigue mage, duplikálta magának a doomsayert, Alex-et... :D Végül az lett a veszte, hogy fent maradt 2 minion + kézben volt 2 olcsósított FON + Roar + Innervate. 30+ HP-ról OTK-ztam le, gondolom mennyire volt ideges a meccs után. Nálam rárobbant volna az atom a sósivatagra.. :DDD

    Ezen kívül is átlag az volt, hogy elég volt leküzdeni 1 tartható szintre aztán a shade-k és a kombó kivégezte az ellenfeleket. Nem is bánom, hogy jön a nerf. Végre valami más irányba elmehet a druid. Most amikor összeraknál 1 decket úgy sem hagyod ki belőle ezt a 4 lapot, mert ezek nélkül csak szarabb lesz.

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák