Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz SLYM #37553 üzenetére

    [link] Ez nekem elég sok mindent elárul a support részről, kb reakció sincs részükről, és már közel egy hónapja megvan ez a "feature", de biztos gőzerővel dolgoznak rajta. Vagy ha válaszolnak is valamelyik topicba, jellemzően azt írják, hogy a te neted a szar. El is hinném, ha nem működött volna soha rendesen...

    És ne értsd félre, nem a GTC startos bajok zavarnak, az ilyen startból adódó problémákat minden játéknak elnézem. Viszont ez a probléma már jóval azelőtt létrejött.

    gbela: Nincs sd-m, csak a belső tárhelyem, szóval azt is ki lehet szűrni. próbáltam már csak 3G-vel, az se segített. Nekem konkrétan egy meccs se megy le úgy, hogy ne jelenjen meg felül a kis x-es ikon, miszerint szétkapcsolt a bnet szerverrel. 70%-ban villog 6-8 sec-ig aztán megy tovább, 30%-ban meg jön a hibaüzenet hogy disconnected from server és reconnect. Azon már meg se lepődöm, hogy ha nyerek egy meccset a győzelmi animációnál konstant disconnect van, bár legalább elmenti szerveroldalon a győzelmet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák