Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    seagate 1tb 7200.11
    sebessége jó, de a samsung jobb. kb ugyanúgy megy üresen és tele is. használtam bootként és tárolóként. melegszik mint a tetű, a rev0ás WD raptort meg tudja verni, szóval jól szellőző házban is meglesz a 40fok ott, ahol egy samu vagy wd GE nem megy 30 fölé (értsd, venti mellé/jól szellőző ház kötelező). samuknál hangosabb, raptornál halkabb. 5 hónap használat után meghalt úgy, hogy a SMART előtte nem jelzett (ellenben a samsungokkal). bővebben itt.

    konklúzió: ha hasonló vinyótok van, és néha eltűnik a vinyók közül, akkor nem a kábel a hibás, hanem döglődik. még ha a smart 1000+ napot is ir ki és 99%ot is ír healthre.

    nem vennék mégegyszer. az, hogy a smart nem jelzett előtte semmit, pedig a vinyó 3 héten át haldoklott, pedig kritikán aluli tulajdonság, szerencsétlen usernek esélye nincs adatmenteni.

    közepesen gyors, nagyon melegszik, közepesen hangos, a SMART pedig disznek van. tetejében a konkurenciánál drágább. fail.

    kissé mérgesen írtam a hozzászólást, de miután egy délutánt szívtam a hibakereséssel (és még vihetem gariztatni is), a beépített biztonsági egység pedig semmit nem reagált, így azt hiszem a mérgem érthető. ha az rendben lett volna, a többi tulajdonsága miatt akkor se kaphatott volna 10/4nél többet. így részemről 10/1

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz audi100td #686 üzenetére

    hm, akkor még mindig verte vagy 3-5 fokkal (tapintásra is érezhető volt a különbség). azért a boot raptor hőmérségletét hozni valljuk be erős:)

    hát, gariból valszeg 7200.12es fog jönni, szóval meglátjuk... remélem az jobb lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák