Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A Zéé

    addikt

    válasz Jofi81 #21 üzenetére

    - Egy tartófalat keresztbe azért én még hiányolok belőle. 6 méternél nagyobb fesztávot nem igazán szokás alkalmazni, mert annyira megdrágítja a födém kialakítását, hogy nem éri meg. Sima monolitból talán nem is lehetne megcsinálni, csak valamilyen alul,- vagy felülbordásból. Az utca felőli válaszfal ha egy sávban menne, és teherhordó lenne (azaz minimum 25-ös, és sávalappal, akkor az sokat segítene az erőjátékon.
    - Szülői hálót szokás általában a kevésbé értékes irányba rakni.
    - Sarokablakok örökös problémaforrás a hőhíd és a tartószerkezet miatt is. Jól néznek ki, de én nem feltétlenül erőltetném.
    - Déli homlokzaton levő szobákon dupláznám az ablakokat, bár nem tudom mi van közvetlen a telek mögött. Ha sosem jut be oda a fény, mert erdő van mögötte, akkor végülis mindegy. (Ilyenkor akár a szülői háló is jó ott)
    - Fürdőszobába a 90-es parapetű ablak nem épp szerencsés, vagy legalábbis fura. Fóliázni kell mindenképp az ablakokat, de amúgy is elgondolkoznék rajta, hogy magasabbak legyenek. Nem véletlenül szoktak 140-150-es parapetet rakni fürdőszobai ablakokhoz.
    - Ha már: lehetnének a fürdőszobai ablakok egy síkban. Ez a ~20 centi eltolás olyan fura, esetlennek hat nekem.

    Just a simple Lineman...

Új hozzászólás Aktív témák