Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Termi16

    őstag

    válasz nebulo5 #6046 üzenetére

    Köszi, az okosítás jöhetett volna privátban is, sok köze nincs a topikhoz :)

    Látom figyelmetlenül olvasol :) Azt is leírtam ,hogy hdmi-s erősítő nem feltétel, csak opció. Egyébként kényelmi okokat szolgálni, mert így csak összekötném a vga-mat az erősítővel, azt meg a tv-vel és kész is. Ráadásul hangkártya se kéne. Azt is olvashattad, hogy tisztában vagyok vele, hogy ezek jóval drágábbak, ezért nem is nagyon reménykedem benne, de ki tudja.

    Úgyhogy köszi, de az okoskodából nem kérek. Nem vettem a szívemre, csak vhogy úgy látom, hogy kiragadtál egy részletet és azt feszegeted itt nekem, feleslegesen.

    A pénz annyi, amennyi. Tudod, diák vagyok, 19 évesen. Munkára egyelőre semmi esélyem, így abból kell főznöm, amim van. Ergó ha 80000ft-ból akarok összerakni egy 5.0-ás szettet egy használt erősítővel és erre kérek tanácsot, akkor a felesleges agytágítás és károgás helyett esetleg tanácsokat várnék :)

    Olvasgatnék én vissza, csak sürget az idő, 1-2 napon belül szeretném megvenni a cuccokat, ha meg vatera vagy ph lesz a beszerzés helye, akkor ugye nem árt sietni, nehogy megelőzzenek. Másrészt pedig eléggé szélsőséges a kis pénzmennyiség, amiből gazdálkodnék, ezért is mertem visszaolvasás nélkül ötletet kérni.

    Bocsáss meg, hogy bízom abban, hogy nálad segítőkészebb emberek is járnak ide, akik esetleg ötlettel is tudnának szolgálni számomra.

    Továbbra is várom az ötleteket :)
    :R

    Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

Aktív témák