Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorian

    félisten

    válasz Valkűr #8393 üzenetére

    Tuningoltasd a C6-ot elég sok jóság kihozható belőle. Zenében Denon2809-ről sztereóra váltva is jócskán többet adott, tehát nem volt szűk keresztmetszet.

    Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

  • jaktib

    tag

    válasz Valkűr #8393 üzenetére

    Köszi:)
    Az az érdekes, hogy egészen meg voltam elégedve az előző rendszeremmel (Sony str 850-es pionneer 3030 vardus c1..) Teljesen azt gondoltam, hogy ez mennyire jó, bár hiányoltam azt a "mozisabb" hangot. De csak ezt hallgattam, nem volt összehasonlítási alap. Aztán vettem a 609-t jobban szólt, de nem volt akkora fejlődés mint amit vártam, a már meglévő hangfalakkal. Ezért vettem a Concept6-ot. És most végre, nagyon jó így együtt a kettő. A lélegzetem is eláll, néha olyan erő van benne. :C A magas hangok is nagyon a helyükön vannak.BBéci egyszer írta a régi hangfalakra, hogy házibulis tucc-tucc-on kívül nem jó semmire. Az akkor nem esett jól, de nem sértődtem meg, gondoltam ő a szakember. :R Most már értem miről beszélt Az ő véleménye alapján hanyagoltam a jamo 606-ot, most már nem tudom meg, hogy milyen lenne ha azt vettem volna, de nem bánom:) Nekem zenén is nagyon tetszik. Azért valószínű nincsen az a nagyon jó "audiofill" hallásom de most biztosan eggyel magasabbra raktam az elvárásaimat egy rendszerrel szemben. Kipróbáltam a régit ugyanazzal a zenével, és a Dalihoz képest csak csörömpölt. Most megint azt gondolom hogy ez így nagyon jó nekem :K "Nekem a 609 kevéske volt, ezért lett a nagyobb 809" ,nem akarom tudni mennyivel jobb, mert erre az isten pénze nem elég, mert mindig van jobb és jobb, és soha nincsen vége. Azért érdekel, hogy a 609 miért volt"kevéske"?

Új hozzászólás Aktív témák