Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • privacy99

    senior tag

    válasz Dorian #39647 üzenetére

    Csak azért gondoltam, mert a kondik kiszáradásáról beszéltek itt nemrég, és ott nem 20 évről volt szó, hanem jóval kevesebbről, már nem emlékszem. De akkor megnyugodtam.

    Bemérés nincs AVR-1306nál, ha csak nem a saját fülemmel való "bemérésre" gondolsz. Egyébként azért 0dB-nél, ami közel a max hangerő, nyilván szétesik itt minden meg leszakad az emelet, nálam nem is annyira a hangerő a gond, hanem a mélyhang teljes hiánya. Az, hogy a magasak majd' megszakadnak -30dB-nél pl., hangos mint az állat, a mélyek meg meg sem moccanak. A szoba egyébként nem probléma, 10 négyzetméterről van szó, tehát nem hiszem hogy ez nagy lenne neki. Ezt kb. már szét kellett volna repesztenie sub nélkül..Volt egy jó ideig 20 négyzetméteren, de ott is hasonlóan teljesített.

    Emlékszem is, amikor mondta az eladó, hogy ez a szett kitöri az ablakom, meg hű ha, erre örültem, amikor egyáltalán meg tetszettek mozdulni a hangszórók. Haveromnál már tök halkan(tehát a magas halkan szólt, kellemes csendes hangerő volt) már látványosan mozogtak a hangszórók, ha kicsit felcsavarta majd' kiszakadtak..Az egy Sony erősítő volt, na annak olyan ereje volt, hogy ahhoz nem kellett sub, úgy remegett a bejárati ajtajuk hogy sokszor tényleg azthittem kiszakad, nincs mozi, ahol olyan mélyhangokat hallasz, mint náluk voltak. Amióta van subom, azóta ez is kemény, de hangsúlyozom, náluk nem volt sub.. 25nm-es szoba volt, azóta elköltöztek és nekik is szar lett a hang, tehát egy előnyös helyiségben volt, de akkor is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák