Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slowman

    aktív tag

    válasz BBéci #39247 üzenetére

    A képminőség javítás az alatt kell érteni, hogy eddig CRT tévén néztem xvid filmeket. Nem vagyok egy nagy pixel kukkoló mind emellett szemüveges is vagyok, de én látok némi különbséget a HD ill. xvid filmek között még ezen a TV-n is :K , így nem tudom miért csak 1.3m lenne releváns a javulás. Egyértelmű, hogy akinek 65" TV-je van és több 100k-s hangfalszettje az nem érti, hogy milyen minőségről beszélek. Mint ahogy én sem értem azokat az embereket akik mobillal fényképezgetnek egy nyaralás alkalmával, és feszegetik a témát, hogy melyik telefon csinál jobb képet. De ezt a témát nem itt kell boncolgatni szóval itt le is zárom ezt a dolgot. :B

    Nyilván nem 100k-s rendszert szeretnék vásárolni, csak a TV doboz hangját szeretném jobbra cserélni. - nem tartom nagy ötletnek a TV áránál drágább hangrendszert vásárolni -. Most mondhatnám, hogy 30-40k vagy alatt, de lehet ezért nincs is normális értékelhető hangfal pár sem nem hogy rendszer.(nyilván nem stúdió minőség a cél, hanem otthoni filmezéshez jobb hangzás stb. de ha nem lesz releváns a javulás nincs fölösleges ennyim se :N)
    Pontosan ezért kérdeztem rá, hogy milyen lehetőségek vannak, mert nekem semmilyen tapasztalatom sincs ebben a témában, ha most itt valaki belinkel egy 200k-s cuccot, hogy ez alatt ne is gondolkozzon senki hangfalba akkor már le is teszek arról, hogy a közeljövőben ilyennel foglalkozzak.
    Most lehet hülyeséget kérdezek, de a Dune-n csak egy HDMI van ha jól emlékszem, és azt most befoglalta a TV, nem tudom hogy fogom akkor a TV-t összekötni ha a hangfal lesz a Dune-be?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák