Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khaosz55

    addikt

    válasz spiky03 #182136 üzenetére

    30 éve PC-zek 15 éves korom óta, teljesen egyértelmű, hogy a PC-ről játszok le a filmeket és zenét.. Pc-vel sok mindent megéltem, Dos, Win98, XP, heti szinten telepítettük újra a Win-t kis lemezről...
    Én elhiszem, hogy cavern akár jobb is stb, de én a következők miatt akartam dedikált pocit:
    - Nem csak PC-ről megy a forrás, TV, YT, telefon stb, és ezért erre is akartam a korrekciót.
    - MPC-HC és Madvr is pontosan elég nekem. Nem ördöngösség beállítani, de ha valamiért jön egy megmagyarázhatatlan bug, akkor akár napokig keresem a neten a választ rá, volt olyan is, hogy az új Nvidia driverral röcögött a kép, 1 nap volt mire rájöttem hogy a madvr settigsben, a windowed mode-ban a "how many video frames shall presented in advance" értékét egyel lejjebb kellett vennem. Pedig nem is windowed modban vagyok.
    Azt akarom mondani, hogy már nagyon ki tud a bug borítani és nem bugmegoldási versenyen akarok indulni.
    - A komplett rendszert nem csak magamnak vettem, "építettem", hanem a páromnak is. Ha nem vagyok otthon tud zenét hallgatni, és neki lehetőleg egyszerű megoldás kell. Tv, proci bekapcsol, telefon YT vagy akármi és tud zenét hallgatni. Ő nem ért a PC-hez, hogy várhatom el, hogy majd azon operáljon... Nem egyszer értem úgy haza, hogy zengett az utca Snoop Dogg-tól.
    - Atmos. Lehet nincs túl nagy jelentősége, de ha már behúztam a padláson összesen vagy 60 méter vezetéket, beépítettem a plafonba a 4 hangsugárzót, még dobozt is építettem neki ami padlás felöl van , akkor nem dísznek akarom használni.

Új hozzászólás Aktív témák