Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-X

    őstag

    válasz Ed Parker #14398 üzenetére

    Viccnek szántam, de amint hazamegyek kipróbálom!De amint olvastam ezek szubjektív dolgok...tehát ez azt jelenti, hogy van 7milliárd különböző ember...Lehet nekem olyan "sz@r" a hallásom, hogy semmi különbséget nem veszek észre...

    Ez a hallom nem hallom is lehet egy olyan dolog mint a placebó hatás... Ha sokan mondják elhiszed te is... "belehallod" amit akarsz. Persze ezt csak én gondolom így...

    De mondjuk nem egy rossz dolog színesfémben tartani a vagyonunkat, és annak nem muszáj tömb formája lenni, lehet rúd, illetve kábel is :K

    Lehet én leszek a legnagyobb vájtfülű meg satöbbi, de fizikailag akkor sem tudom megmagyarázni...

    BBéci :Olvastam amit linkeltetek, de jókat röhögtem néhol rajta azon amiket írt...néhány összeollózott áltudományos szöveg, amivel időnként saját magát is meghazudtolja (a transzformátoros, szivárgó áramokra gondolok itt :) ) És azok a szavak amiket használ, igazából szerintem igazából fingja nincs a valóságos fizikai működéséről...

    De amúgy ezért is szeretem ezt a fórumot, mert bármiről normálisan el lehet vitatkozni. Nem zárkózom el semmitől, bedugom, megforgatom, átcserélem, meghallgatom és majd jönnek a tapasztalataim. Már szervezem amikor hazamegyek a hallgatózást :K

    Üdv:Jim-X

    A játék az nem játék!

Új hozzászólás Aktív témák