Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamehTheDark

    csendes tag

    válasz dunkel #131729 üzenetére

    Szia Dunkel, köszi a választ, vszleg a SVS SB-12 lesz a befutó, nagyon jó ár/értékűnek tűnik, egyedül az erezett fekete fa fólia nem illik annyira a többi fekete lakk sugárzóhoz, de az SB-2000 fekete lakk kivitele meg már 280ezer és ahogy olvastam nem sokkal jobb a kistestvérnél, egy kicsit nagyobbat szól talán. ;]

    Megvárom még a Black Friday-t, hátha leárazzák az SB-2000-t is egy napra, bár a 110ezeres különbség biztos nem tűnik el. :(

    Kissé elbizonytalanodtam, hogy őszinte legyek, mivel lehet, hogy jövő nyáron új helyre költöznék és ott vagy a nappali-konyha-étkező-előszoba lenne az új helye a rendszernek vagy egy kisszoba. Az előbbivel az a probléma, hogy 43nm és akkor ez a sub se lenne elég, de vszleg a frontok (Focal Chorus 826VW) sem és kezdhetném újból az egész rendszert összeállítani. A kisszoba a 14nm-ével ideális helyük lehetne ott is...

    Akár az SVS SB-12, akár az SB-2000 lesz a befutó sub, esetleg kábelt tudnál/tudnátok még ajánlani a Marantz AV-SR7005 és a sub közé?

    A frontok kábelezése Dynavoice Silverstar, a hátsó B8 VW-khez még nem tudom milyen kábelt használjak, kb. 2x7m kell majd, mert bár csak 5m a távolság, a padlóba behúzott kábelcsatornákon kell áthúznom, ha sikerül... Elöl az egyik Silverstart nem tudtam behúzni a falba előre beépített gégecsőbe, hiába volt vastagabb, a kábel nem megy át a "kanyarokon". :W
    Szóval esetleg a hátsó kábeleknek is tudtok ajánlani valamit?

    Ismét THX! :R

    "Do not waste time, that is the stuff life is made of!"

Új hozzászólás Aktív témák