Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Daywalker #42144 üzenetére

    Hát, valamit ki kell találniuk, mert különben összeomlik a gazdaság. És ez eléggé tény. A késleltetés jó ötlet, csak nem vezet sehová.
    Amennyiben, csak az UK akar kilépni, az veszett fejsze nyele. Minimum 4-5 tagállam kilépése kellene, hogy rendes kereskedelmi kapcsolatokat lehessen kialakítani.
    Szerintem Mayék is erre utaztak, csak bedőlt a dolog, mert egyedül maradtak. Ráadásul, még az UK egysége is veszélybe került ez miatt, Skócia függetlenné válásának esélyével, valamint az Írország körüli határproblémákkal.

    qqzs
    Én nem hiszem, hogy kilépnek, de legalábbis, megállapodás nélkül biztosan nem. Az egyszerűen olyan, mintha leugranál a szakadékba. Az UK az élelmiszer 60%-át importból szerzi be. Itt olyan áremelkedés lenne, amit nem bírna el a gazdaság, és pillanatok alatt összeomlana.

    De hogy legyen kis ontopik is:
    Az Atmos kapcsán pedig, én azt hiszem, megvárom, míg ez a dolog kiforrja magát rendesen, és mainstream lesz, ahogyan a HD hangzás, vagy az 5.1/7.1 hangtér kialakítás. Kicsit nekem macerásnak tűnik még a dolog.

Új hozzászólás Aktív témák