Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    nagyúr

    válasz devil-k #2591 üzenetére

    Igen, a Synologyban a szoftvert és a hozzá kapcsolódó szolgáltatást, támogatást, több évnyi SW frissítést fizeted meg, nem a hardvert. Én is szeretem, de nincs pénzem a nagyobb, erősebb Synology-kra. :B

    Az a 8 TB-os Seagate Archive-ot én nem raknám a NAS-omba amúgy 24/7 üzemre. Ahogy a neve is mutatja, archiválásra való, adattárolásra. Egy ilyenre lehet amúgy be fogok ruházni. Elég jó az ár/TB mutatója a jelenlegi árán. :K Talán elférne az összes zeném egy ilyenen. :DDD

    (#2592) gery2123:

    Azért ez a kényszerű megoldás, mert nincs/nem volt még guba harmadik/negyedik gépre. De idővel nem kizárt, hogy lesz. (Csak előtte házváráslás van betervezve, ami nem egy PC-é lesz. :D )

    Amúgy a szoftveres megoldásra Debian Wheezy + OMV megoldást tartom megvalósíthatónak. Debian telepítés előtt állok, csak belefutottam pár hibába: az SSD, amire a rendszer menne GPT-s és már van rajta egy napi használatú Win8.1. Debian-ból egy 64bites UEFI-sen bootolható verziót kell felraknom, hogy működjön. Vagy formázhatom le az egészet MBR-re és kezdhetem előröl. Vagy várok a Debian Jessie-re egy kicsit még.

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák