Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vargalex

    félisten

    válasz bugizozi #2216 üzenetére

    Szia!

    Csináltam néhány képet és a config fogyasztását is megmértem. A jelenlegi felállásban (azaz USB 3.0 pendrive-on a rendszer, 2 db 2,5" 1 TB-os Hitachi Travelstar 5k1000 HDD, illetve egy Logitech Unifying receiver volt rajta) alap esetben (amikor ment a transmission feltöltés 1,2 MB/s-el, futott a lighttpd, vsftpd, samba, mysql, nfs server, minidlna) a fogyasztás 14-15W között mozgott. Teljes terhelésen (futtattam egy mprime tesztet a 4 magon, azaz mindegyik mag felkapcsolt a maximumra) a fogyasztás 24 W stabilan. Viszonylag elégedett vagyok ezekkel az értékekkel, bár nem egy GoFlex Net fogyasztás. Most azt is megmértem, igaz HDD-k nélkül, csak egy pendrive-on volt a rendszer, így terheléstől függetlenül 4W a fogyasztás.

    És akkor a képek. Túlságosan nem akartam szétszedni, de így is látszik a lényeg. A SATA kábeleket majd lecserélem valami rövidre, felesleges 50 cm-es bele és kicsit nagy a zsúfoltság. De a hőmérséklettel nincs gond, a CPU 52-55 °C körül, a HDD-k 38-40 °C környékén (legalábbis a SMART adatok szerint) vannak.

    Eleje
    Hátulja
    Teteje
    Belül1
    Belül2
    Helyen

    [ Szerkesztve ]

    Alex

Új hozzászólás Aktív témák