Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macko20

    őstag

    válasz Danex #18184 üzenetére

    Az az ElméletiPerszonalComputer a Te találmányod Én csak a nevet adtam neki..

    Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Danex #18184 üzenetére

    a légcsatornát próbáltam már. a hsz közepén említek pár szót róla...

    az irod- és üzletaházak szellőzőrendszerében elközlekedik a levegő, de ott gondolom elég nagynyomású ventik dolgoznak.

    a hsz-ban említett tápventi a többszörös töréssel már nem tudott mit kezdeni. az egyszeri 90 fokos törés is lassította már. a hsz után rendesen leteszteltem. utána vettem egy zen-t, nem vacakoltam....

    (#18185) Runo

    nagyon jó az elv! mindenkinek pont ezt modnom! tetőt kivágni, gyárilag beépített idióta,fölösleges akadályokat eltávolítani...

    a tetőt úgy felxelted és reszelted, hogy a konfig bent volt??? már majdnem olyan meggondolatlan vagy, mint én... :DDD
    veszélyes. elég kis reszelék, rövidrezár, hazavág. de tényleg. :K
    mondjuk én festeni szoktam néha úgy, hgyo a konfig bent van. múlkor az alaplapi tálca hátát festettem, és az alaplap hátát is lekentem véletlenül egy résen át pont ot, haol a proci van. (múltkor kérdés volt, hgy a vizes 2 az 1 ben festék száradás utn rövidrezár-e, tartalmaz-e vezetőt. ezek szerint nem, vagy szrencsém volt..)

    körperforált lemez. nem jó. mindenki ezzel kezdi. tipikus első lépés. nálam is ez volt az első lemez. a lyukakhoz képest hatalmas a teli felület. nem jut ki elég levegő. méhsejtrács lemez kell, vagy expandált lemez. lényeg, hogy vékony legyen a rácsozat.
    sokkal több hő jut ki...

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák