Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz proci985 #15366 üzenetére

    új móka megint.
    mivel a hátsó ventit is likvidáltam, így a cm690-ben minden hő felfelé távozik. (azaz a vga-ból zömében oldalra.)
    de a prociból majdnem minden fölfelé.

    kedves hűtőmester bá' (gyk cooler master), hogy szögesléccel bszdssam őket fejbe... :((

    idővel a fedrács nagyon beforrósodott. már azon gondolkoztam, kivágom. az alsó, vázon lévő méhsejt ventirácsot is.
    de azon is gondolkoztam, veszek egy használtat, azt jól szétfűrészelgetem, és utána átköltözöm. van is egy eladó plexi oldallapos. gondoltam jó is, mert a plexi helyére jönne a méhsejt oldal, és akkor rendesen rátolós, nem bepattintós oldalam lenne. eladó körbefényképezte, szerintem vakuval. a fölső kép átvilágította a rétegeket. döbbenten láttam, hogy a belső fémváz tető, és a burlkolat fekete, felső körperforált lemeze közt még van valami idétlen műanyag rácsozat. kipattintottam a tetőt, és különböző fogók segítségével marha gyorsan kivágtam őket.
    íme a 2 ventihelyen lévő keresztgerendák. a képen összetoltam őket, és melléraktam egy 12-es vnetit, hogy jól látható legyen, mekkora felületet takarnak ki, gátolva a levegő szabad útját. kretének. fél óra linx után úgy nézem, kb. 5 fokot nyertem...

    a felső burkolat körperforált lemeze így is átmelegszik, de közel sem annyra, amikor az alatta lévő, nekiérő műanyag lapok felfogták a meleget, és forrósítoták...

    gyakorlatilag a barmok a szellőző keresztmetszet felét eltorlaszolták...
    namost elöl már rég nincs ventim, mert ott egy hangtompító szendvics van a hdd-nek. de aki onnan szellőztet, annak van ott is egy ugyanilyen torlasz. gonolom a tervező szerint jól néz ki a megvilágított minta. (mármint azoknál, akik nem törték ki az első éjszaka után a kék ledet a ventiből, mint én, mert a pofámba világított...)

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák