Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaboman

    nagyúr

    válasz Horka1 #3012 üzenetére

    Nem vagyok a kis barátod,el vagy tévedve velem kapcsolatban nagyon minden téren! :(
    Na akkor tisztázzunk valamit,te vagy az aki itt leszólja a WT-t,én ezért is mondtam hogy mérkőzzünk meg,hátha nem is annyira rossz mint azt te állítod.Aztán az hogy nagy lelkesedéssel csinálom természetes,mivel tetszik és tudom hogy hatékony.
    Kihívni valakit,látatlanba,miért is ne,aki ilyen nagy fennhangon szólja le a Wt-t,veszíteni nem szégyen számomra egy jobb ellenféltől ha jobb,én véletlen sem mondtam hogy győznék ellened,de egy próbát megérne.Bunyós tapasztalom van!Az eszetlenség számomra ha valakinek nem jött be a WT ossza mindenkinek az észt hogy mennyire rossz,aztán ellehet gondolkodni ki a gyerekes.Ha kicsikét is felnőtt fejjel gondolkoznál nem lehet leírni egy harcművészeti ágat csak azért mert neked negatív tapasztalatod van belőle,lehet attól még jó instruktor is aki jól tanítja.Témát itt befejeztem veled mert értelmetlen.Nekem tetszik és ez a lényeg,azt hogy mennyire fogom vinni az idő majd eldönti.

    [ Szerkesztve ]

    Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

Új hozzászólás Aktív témák