Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juhig12

    tag

    válasz Hatchet #2269 üzenetére

    Sztem félreértetted. Én nem mondtam hogy az nem hókuszpókusz, amit ott csinálnak, hogy elesnek meg minden.. Sztem is kamu.. És egyetértek abban is, amit utána mondtál kijavítva engem. És akárhogy is nézzük a ninjutsu az több mint 1000 éves harcművészet, míg a systema 100 sincs (bár megmondom őszintén fingom sincs, hogy mikori :DDD )
    Az a baj, hogy úgy nyilatkozol róla, hogy nem is voltál benne, egy eddzésig sem.
    Volt a dojonkban egy kravmagás csávó és ő mutatott mindenfélét, hogy miben hasonlít és elég sok mindenben... Meg a systema is, amint látom. És az a "amerikai dagadt nagymester" után nézz egy picit, mert olyan embert fikázol le, akiről semmit sem tudsz és nem eddzettél vele... És itt bukik ki, hogy nem nagyon néztél utána, pontosabban nem tapasztaltál semmit és úgy írsz vissza. Metsubishire gondolsz a varázspor alatt, akkor sztem nem próbáltad még.. Régen kagylót, csigát törtek össze és annak a meszes vázát tették hozzá a varázsporhoz, vagyis a liszthez vagy őrölt rizshez vagy mittomén akkor minek, ami ha egyszer a szemedbe került, akkor nem nagyon jött onnan ki többet.. És igen persze parasztvakítás, amikor egy kb 1500 éves harcművészetről beszélünk....

    "Ha 9-14 éves "nagymesterek" 90-120 kilós támadókat KO-znak... hát. Folytassam?"
    plz erről had kapjak videót vagy azt az anyagot, amiből ezt mondtad.

    "(Sztem a Mortimer becenéven elhíresült kardos fiatalember is csak VHS-en látott ninját... mint ahogy az őt megkéselni igyekvő P. Jaúzsika is a bicskájával, majd egy másik ügyben a viperájával elég halálos tud lenni, pedig ő sem lett ninjának képezve...)"

    és erről is plz :)

    Csak az a bajom, hogy ugye te vagy az az ember, aki mindent tudsz a ninjutsuról, persze próbáltad is és úgy nyilatkozol.. :(((

    Addigis :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák