Hirdetés

Aktív témák

  • Xerox

    tag

    válasz Raymond #5 üzenetére

    Megnéztem, hogy mégsem vagyok benne biztos, hogy SoundBlaster 5.1 PCI-s a hangkártya, de a telepítő CD-jén SoundBlaster van írva az biztos. Nos megpróbáltam egy másik slotban is, de ugyanúgy kifagy a windows amikor telepíteni akarja a driver programját, és magától újraindul a gép, vagy csak kifagy. :DDD Egyébként a Sajátgép eszközkezelőjénél felismerve ott van a Hang, video és játék vezérlők alatt, hogy SB PCI, de felkiáltójellel, viszont az erőforrásainál nincs ütközés és azt írja róla, hogy az eszköz indítása során a windows lefagyott ezért nem fogja megkísérelni újra elindítani Hiba code: 11 , További infot a Súgó ASD részében találhat, ami sz@rt se ér. Más eszköznek sincs pedig erőforrás ütközése. Próbáltam már a Start menü Beállítások, Vezérlőpult, Programok hozzáadása Telepített programokon belül a Multimédia részt teljesen eltávolítottam és újratelepítettem, de úgyis ugyanez volt a helyzet: fagyás vagy újraindul a gép. A hangkártyán pedig nem néztem meg még a numbert vagymit. Nem tudom mi lehet a megoldás erre. PLS help! THX! :F

    Drink RUM forever!

Aktív témák