Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz forceberg #5559 üzenetére

    az utolso sorodon en is gondolkozok :) bar mar annyira nem vagyok raporogve a makrozasra...keves uj temat talalok mar. 105 meg relative univerzalis, meg nem is (tul) nehez/nagy...befer.
    en arra lennek kivancsi hogy milyen a 150-es bokehja rekeszelve, f4 korul a 105 mar elegge 6szog. na meg hogy milyen a flare...

    (#5560) kiskornel "Vigyázz, hogy a szár a háttérben levő világos köröket, gömböket, területeket ne metsze."
    ezzel mondjuk nem ertek egyet, multkor sem tettem amikor mondtad a gombasnal :) bar itt semmit nem ad hozza az a keves belogo, de nekem sok kepem van ahol nekem bejon. mindjart keresek parat..
    amugy suru fuben pl lehetetlen lenne megoldani hogy ne logjanak be, bar ugy latom forcebergen az nem fu volt es kiszedheto ott is meg utolag is gyorsan.


    mondjuk az elsonel nem is ertem anno miert nem retusaltam ki azt a bizbaszt alulrol

    (#5563) Real_Necro ja mondasz vmit, nekem is alul tunt fel. ha az ekszerrol (fuggoleges reszerol, lent) le lenne szedve sztem pont jo lenne. mert a ruhan jo. akkor olyasmi lenne mintha abban a vonalban lenne az elessegi tartomany...

    (#5561) *Ropi* ja lehet ugy mas, meg nyomtatva plane.

    (#5564) Larry303 vagas tenyleg baromi jo. sosem ertettem ezek a csonkitasok mitol mukodnek...vmit olvasnom kellene errol lehet :DDD ha jol emlexek sztyuinal is lattam csonkitott kepet, ott sem ertettem miert mukodik :DDD

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák