Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    válasz cOxeR #3649 üzenetére

    Ezt most nem értem. Azzal kezded, hogy "Tekintsél már el picit a hangulattól..." aztán folytatod azzal később, hogy "Képekről beszélünk, amelyek egy világos helyen, nem túl jó - mondhatnám semilyen hangulatot nem adnak vissza.".

    Most akkor hangulat vagy nem hangulat? Technikai szempontból közelítjük meg a dolgot, vagy érzelmi szempontból?

    Ha "...annál nincs rosszabb, mint mikor világos van a tánctéren... akkor már inkább legyen kukk sötét..."-ből indulunk ki, akkor technikailag (vagy érzelmi oldalról nézve) "kukk sötét"-ből mit lehet kihozni?

    Ez most így nekem full zavaros, melyik részénél fogva baj az, ha világos van tánctéren.

    Ha még hozzá vehetem, azt írtad tekintsünk el a saját ízlésemtől is. Akkor technikai szempontból kérdezem, mindenféle érzelmi ráhatás nélkül, miért csak effektfényekkel vagy korom sötétben lehet táncteret fotózni?

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák