Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    válasz Yany #1 üzenetére

    Szép estét mindenkinek

    Először is : de jó hogy van ez a fórum rész, kis előzmény : egyik boltnak nem rég meg jött a szórólapja ( nem tudom bolt nevet szabad-e ide kiírni?)

    és benne van ez a Dyras HCLR-1222 típus 2490 ft-ért ha szabad leírnám mit írnak róla :

    -HCLR-1222

    - 6 fokozatban állítható vágási hossz: 6-17 mm-ig

    - szakáll vágás és igazítás funkció

    - vezeték nélküli kivitel ( kérdem én: csak akkuról használható hálózatról nem? hálózat am is kell különben miről töltöd? )

    - önélező rozsdamentes acél penge ( neten olyat olvastam hogy nem önélező akkor most hogy is van ez? és mitől lesz önélező? nem értem tudja valaki? )

    - tartozékok : kenőolaj ( én erre: hova kell ezt kenni, és ha elfogy hol kapható, mennyiért, milyen időközönként kell kenni? ) tisztító kefe ( mit kell vele tisztítani, száraz ronggyal nem megoldható a pengék tisztítása?) fésű ( minek ha le van vágva? kicsit nem értem ) , olló ( minek? mit fésüljek a levágott hajon a porcicákat? )

    mérete : 175 x 50 x 45 mm

    milyen ennek a minősége tudja valaki ? garancia levelet ki tölti ki ? , lehet jobban hálózatról használnám hisz a pc is arról megy :)

    olyan hajvágóra vágyom ami rendesen leviszi a hajat és nincs vele gond, láttam én olyan 30-40 ezer ft-ért is hajvágot de az nekem baromi sok , nem tudom az jó-e ha csere alkatrészt lehet kapni, azért elgondolkodtató hogy csere alkatrészt lehessen kapni hozzá, manapság arról szól a bolt hogy minél olcsóbban előállítani, mint pl: a vérnyomás mérő esetében is hogy hiába vállalnak rá akár 9 év garanciát ha csere alkatrészt nem tudnak adni szal ez itt a probléma, mindenféle segítséget elfogadok

    és még 1 dolog : melyik orr-fülszőr nyírót érdemes megvenni? az említett újságban ez is van 999 ft-ért, ezt írják róla :

    TN-216/Orr-fülszőr vágására egyaránt alkalmas/védőkupakkal/eltávolítható vágófej/rozsdamentes,forgókéses acél vágófej és penge/ 1 db AA (1,5 V) elemmel működik ( nem tartozék)

    nekem az vágott a fejembe egyből hogy az AA az ceruza elem, és vettem ilyet eneloopból, persze az eneloop akku egyértelmű igaz csak 1,2 voltos de gondolom jó lenne bele vagy nem ?

    orr-fülszőr nyíróból létezik jobb is mint amit most leírtam ? // hajvágó készülékből nem tudtam hogy létezik olyan is ami semmilyen karban tartást nem igényel, ha kell élezni a hajvágó készüléket mennyi időközönként kell ?

    én sem vagyok valami gazdag, de jó lenne egy normális haj vágó, és amit írsz a QC5170-es Philips kicsit ledöbbentem hogy neked nem volt jó, bővebb információval tudsz szolgálni? egyébként itt a ph-n egyik emberke árulja ezt a készüléket kb a bolti ár feléért, gondolom posta nincs benne esetleg vélemény róla ?

    remélem tudtok nekem segíteni, és bocsi ha túl hosszú lettem volna

    írjatok és üdv: Hamyka

    [ Szerkesztve ]

    Comodó új távlatok...........

Új hozzászólás Aktív témák