Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz BÁ Nutrition #99947 üzenetére

    egyébként mindig ezen agyalok amikor elmegyek edzeni. A teremben ahol edzek (fényképeket már csatoltam tudjátok mennyire színvonalas igényes szinte Cutler :D ) tényleg alapfelszerelés van. Rudak, súlytárcsák, simapad. Ferdepad már bütyköléssel megy egy felülőpadot teszek a keretbe, így nincs ülőke szóval el lehet képzelni.
    Van két darab kézisúlyzó 23 kg-sok. Ez elvileg szerelhető de senki nem próbálja meg hálistennek. Meg van három másik kézi kb. tecsós asszem 7.5-10 kg-ig szerelhető.
    Van egy lehúzó gép (kábel) amit lehet alsó evezésre is szerelni, de nekem valahogy pont közel és alacsonyan van szóval nem szoktam használni.
    Meg van egy dupla csiga de a két oldal nem tökéletesen működik szinkronban, szóval mondjuk páros gyakorlatok (kábeles keresztezés, kábeles tárogatás) végzésére alkalmatlan.
    Ja van egy mellről nyomó-tárogató gép, meg egy T-rúd.

    Ami a hátránya, valahol az előnye is lenne, mert remekül alkalmas arra, hogy az ember ne tudjon sokat variálni és mehessen egy alap erőprogram némi durrantós kézisúlyzós mókával. Tehát tök faszán lehet guggolni, felhúzni, fekvenyomni, military, húzódzkodni (lehúzni) stb. Tolódzkodni nem. Illetve két rúd között a kereten de nagyon szűk.

    Amikor én járok, akkor csak tinisrácokkal találkozom, akik 60 kiló körül vannak, de óriási tehetséggel sikerül megtalálniuk minden olyan gyakit ennek ellenére amire nem feltétlenül edzőkarrierjük ezen szakaszában lenne szükség. Ha guggolnak véletlenül, akkor már a látványtól lesérülök.

    Igaz ahhoz hogy valaki mondjuk starting streght programot csináljon eléggé elborultnak kell lenni, mert qrva gyorsan ráun. Tervem szerint a gyereket addig nem engedem más gyakorlatokat csinálni amíg az arany erőstandardek nincsenek meg de félek hogy 1 hónap után megutálja. ;]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák