Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maximilian4

    addikt

    válasz kolosanyi #95037 üzenetére

    Már megbocsáss, de egyáltalán nem ezt mondja és nem erről szól az amit akar, hogy leszűrj a videóból.
    A legnagyobb baj az, hogy ő meg akarja mondani h mennyit adj bele az edzésedbe, meg hobbistaként neked mi éri meg, meg mi nem.
    Én nem csinálok vidókat, meg facebook csoportot és írok baromságokat, meg nem is akarom megmondani.
    Nem azért edzek, mert jobban akarok kinézni másoknál, hanem azért mert szeretem csinálni, és igen ha lent vagyok akkor bele adok mindent, mert ez az én döntésem.

    "Erre mondtam, hogy a tipikus ektomorfok ilyenkor a genetikával, kockás hassal, meg a relatív erővel jönnek. Ezt csinálta maximilian4 is (bocsi, nem akarlak megbántani)"

    Miről beszélsz? Kérték h rakjak ki magamról képet és ennyi. Nem jöttem én itt semmivel.
    Az meg h ki hogy néz ki az az ő maga dolga. Relatív erőről meg annyit, hogy 178cm/70kg vagyok, de 140 kg-ba hármakat guggoltam tnap, nem felvágásképpen mondom, de a kondiban nálam 20-30kg-mal nehezebb emberek nem csinálják meg sokszor, hiába néznek ki úgy ahogy.

    [ Szerkesztve ]

    Maxi

Új hozzászólás Aktív témák