Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Woodslave #79028 üzenetére

    Kripli mi? Aztán 3 évig a legjobbak között voltam a fizikai alkalmassági vizsgálatokon, most is 20%-kal a maximális pontszám felett voltam. A TEK-es alkalmasságit is meg tudom csinalni, oda is beférnék, nemhogy a löttyedt valagú irodisták közé...

    (#79029) HussarF
    Akkor meg pláne bekaphatja, a fehérjét kajából viszem be, olyan 1,5-1,8 g / tskg-ra jön ki így.

    (#79030) Iscariah
    Nem. Viszont még azt is megjegyezték, hogy a(z épp) 112 kiló sok a 195 (ami náluk most 197 volt) centihez, magas a BMI. Mondom neki, nézzen már rám. Az izomtömegem miatt magas a BMI, nem elhízás miatt. "Hát igen, igen, de a súlyfelesleg az súlyfelesleg. Megterheli a szívet és magas a nyugalmi pulzus, hamar kardiológiai problémákat okoz. Összeszorítottam a fogam, lenyugodtam, aztán 55-ös nyugalmi pulzust mért. Megterheli a szívet és magas lesz a pulzus mi? Még jó, hogy heti 20+ km-t futok ha normálisan edzek...

    De bassza meg, bemegy a logó csöcsű, zsíros valagú szakasztársam szemüveggel és papírral arról, hogy diszlexiás, kb 5 perc alatt végez és jön az alkalmas minősítéssel. Bemegyek én, heti 10 óra edzéssel, az átlagnál nagyságrendekkel tudatosabb és egészségesebb étrenddel, jó fizikummal, engem meg 25-30 percig basztatnak és a végén úgy kell kialkudni az alkalmas minősítést. Kezdem azt hinni, hogy körülöttem mindenki idióta vagy pedig én vagyok ufó.

    (#79032) shteer
    Isten bizony legközelebb végignyomok egy rendes kúrát a vizsgálat előtt. Amiatt se kapnám jobban az ívet, de legalább ki lennék toszva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák