Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Woodslave #77846 üzenetére

    Viszlát! :D

    (#77847) userxy
    Heti 4-5 edzésem van, 2 szertorna, 2 futás és 1 úszás (ez nem mindig). Emellé nem tudok berakni még 2 edzést, így is a regenerálódó képességem határait feszegetem. Lecserélni meg nem fogom egyiket se. :)
    Egyébként a súlyzós edzéssel nincs bajom, a testépítő jellegű megközelítéssel van. Mindig is erősebb akartam lenni, nem nagyobb. Egy erőemelő, súlyemelő edzésprogramot szívesen csinálnék, de azt meg a gerincem nem bírja.

    (#77849) syl5
    De utálom ezt a kifejezést. Óhatatlanul is a TeCsőn félmeztelenül dubstepre rángatózó pávabuzik jutnak eszembe róla. Én még csak nem is szertornázom, mert közel se annyira komplex az edzésem. A szertornából átvett erőgyakorlatokkal foglalkozom. Inkább jobban szeretem saját súlyos erőedzésként nevezni ezt.

    (#77860) Jorus
    :C

    Most írom a szakdogámat, nyáron végzek. Mászóka nem, helyette a szertornászokhoz járok erősíteni a Honvéd tornaklubba. Meg futok és úszok. Bandus meg elment az állóképességi sportok irányába teljesen, triatlonozni akar elkezdeni, pár éven belül szeretne megcsinálni egy ironman 70.3-at. Egyébként nekem is fent van a bakancslistán egyszer. Majd ha nagyon sok időm lesz... :)

    (#77868) userxy
    Egyetértek. Van 4 db 20 kilós kézim és szart se érnek. A 4-ből tudok 2 30 kilósat meg 2 10 kilósat csinálni, a 30-as meg kevés nekem. Jó, ha 10-15 közötti ismétlésszámokra mennék, jó lenne, de 5 alatt akarok maradni, ahhoz meg nem jó. A "TRX", gyűrű olcsóbb is és tök jó otthoni edzésre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák