Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel2014

    addikt

    válasz Radnix #151493 üzenetére

    ÁÁÁÁ megedzőttem már olyan vagyok mint az Orosz Tél.

    Mai nap lesz a hab a tortán...13.30 kor meg kell jelennem a Csepeli Biróságon rágalmazásért.

    Itt a családom jelentett fel édesapám testvérei, hárman és unokatestvérem mert kiírtam a valós dolgokat a Facebookra róluk.

    1. Egyik testvére elfoglalta a zalai ingatlant mondom kifizetem az ügyvédet és a család és a többi öt testvér nevében tulhasználati pert indítunk ez meg volt beszélve ...mikor kértem a többiektől az ügyvédi költséget osszuk szét azt közölték velem akkor lássak pént tölük mikor az első dömperemet .

    2. Mivel ezt a zalai ingatlant édesapám fizette ki a 60 as években egyedül, és rengeteget dlgozott benne ..egyszer csak fel hív szkipén az unokatestvérem és a halott édesapámat sértegeti,hogy semmirekelő volt ,nem dolgozott, s nekem nincs helyem és közöm a zalai ingatlahoz,

    3. keresztanyám apám testvére...

    Itt az első ugyből kifólyólag a testvérét kitagadva nagymamám miatt eltartási szerződést kötött a nagymamámmal ,évekig fizetnem kelett ezért havi díjjat...ő ápolta etette stb ezért. Mikor meghalt a nagymamám hagyatéki tárgyaláson a a korrupt ügyvéddükkel egy előkészített lemondási és ajándékozási szerződéssel lemondattak édaspám szántójáról a nevükre Mivel ez Keszthelyen volt és ment a vonatom sem elolvasni sem átnézni nem volt időm mit iratnak át velem.

    Itt szerintem nem ez lett volna a helyes hogy egy perc alatt kelett dönteni és lemondatni valakit főleg egy hagyatéki tárgyaláson. az ügyvédnek ezt meg kelett volna küldeni a szándékát korábban...másik ezt a házat édasapám fizette ki, harmadik évekig fizettem a járadékot nagymamának hogy a nevemre kerüljön az amit korábban kifizetett az édesapám , és végül milyen keresztanya az olyan aki képes lemondatni a saját ügyvédével a saját keresztgyermeke szántóját, soha nem kaptam tőle semmit és ezt is inkább elvette.

    Na ezeket finoman senkit nem rágalmazva kiírtam facebookra így mind a hárman feljelentettek rágalmazásért.

    Ez volt a kiírás ráadásul csak ismerősök látják :

    [ Szerkesztve ]

    Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák