Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Markgx10

    őstag

    válasz Woodslave #1588 üzenetére

    Én nem is a zsírégetés gyorsasága miatt (sőt egyáltalán nem azért) nem fogok még diétázni, de Te láttad azt a képet, ahol diétáztam ;] meg láttad a mostanit szóval arra a szintre visszafejlődni azért gázos lenne :D Azóta feljött 1-2kg száraz izom, és ha rájön még több mint egy év alatt, még 3-4kg akkor már jobban fog állni a dolog.

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz Woodslave #1588 üzenetére

    Sztem qrvára nem számít az az ''izomtömeg'' amit egy év alatt építesz zsírégetés szempontjából

    kb. én is ezt mondom. de olvastam is egy cikket, amiben azt írták, hogy +1 kiló izom napi szinten +13 kcalt éget el. :D ez ''rengeteg''.
    a másik meg, hogy hiába van nagy izomtömegem, ha egész nap ülök, akkor hótmind1. énsztem csak az aerobnál van jelentősége az izommennyiségnek, próbálok úgy lépcsőzni, hogy a combizommal mozgassam magamat, hogy érezzem az izommunkát, és úgy megyek mint vmi öreg nénike egy járókeretben és simán 120-130 a pulzusom, és dől rólam a víz.

    szerk: azt azért hozzátenném, hogy ha vkinek van esze, akkor tömegelés közben megpróbál kialakítani egy állandó tiszta étrendet, figyeli a test reakcióit, mert ekkor még van mód a korrigálgatásra, nincs úgymond vesztenivalója, hiszen úgyis tömegel. diétában viszont a szarul belőtt kajával izmot lehet veszíteni. szóval ha a tömegelés alatt hozzászoktatod magad a tiszta kajáláshoz, akkor a diéta is sokkal könnyebben fog menni. én tömegelés alatt 80%-ban azt ettem, amit most.

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Aktív témák