Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz rdmftw #85 üzenetére

    Pont ez a két funkció a legkárosabb, én nem engedek a registry egészéhezhez nyúlni semmilyen nem 1st party programot, a Windows köszöni szépen jól karban tartja saját magát már több verzió óta.
    Ha a WinSxS mappa túl nagyra hízna, csak el kell indítani a Task Schedulerben a \Microsoft\Windows\Servicing\StartComponentCleanup taskot(1st party pucoló, DISM-et használ) és az felszabadít pár(pár tíz) giga helyet neked, ha szűk lenne a rendszer-meghajtón a hely. És nem csinál hibát - csak majd nem tudsz uninstallni pár régi Win patchet, mert leszedi a régi verzióikat. Egyéb tekintetben meg nem baszogatni az OS-t, jobban ért magához, mint a CCleaner(vagy kb bármely másik cleaner) fejlesztői, a gamerekről nem is beszélve.

    Régen én is hagytam bepalizni magam az ilyen cleanerek(meg az őket használó haverok) által, XP-s időkben volt hogy havonta kellett miatta újrahúzni a gépem(mert nehogy már fölösleges file-ok meg beállítások legyenek a gépemen/registry-mben). Mióta Win7 alatt leszoktam róla, sokkal stabilabb az OS-em és szinte soha nem kell újrahúzni féléves feature update telepítése után sem.
    Igaz, Windows supportból élek... szóval kicsit talán az átlagnál jobban konyítok hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák