Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz ftc #7300 üzenetére

    Nagykeres ..... mondhat amit akar. Érdekes a nagykerek fele még csak nem is hallott rola. Meg (csak) pár! (csak)magyarországi! nagykertöl hivták vissza. :F Ugyanmár. Ki a fene hiszi ezt el. :W
    Meg mien hibájuk van a kártyáknak? A forumokon (beleértve külf és magyar.) ha tudsz mondani 5 gyári hibásat leborulok elötted. 1 vagy 2 olyan hibárol lehetett hallani hogy a ramok szar hütése miatt nem bootol mindig be elsöre. De attol még megy.
    Ezenkivül senkinek nem volt gondja. Van vagy 10 ember biztos akiknek itt ph-n is van karija és semmi bajuk vele.

    Gyártási hibaarány lehet hogy magas. Ez logikus is lenne.
    Jah olvastam hogy uj gts-böl lehet hogy még kevesebb lesz. Persze ez sem hivatalos info ha joltom. De nem tartom kizártnak hogy igy legyen. Siralmas amit nv müvel.

    Az én gtx-em meg lehet meghalt a leendö ex-tulajnál :O Ma reggel(pont ma akarta feladni :O ) elfüstölt az enermax tápja és most viszi be a boltba ahol a cuccokat vette hogy megnézzék mit vitt magával. Remélem a 8800gtx-et nem. Hameg igen akkor várhatok a cserére de akkor legalább zsir uj gtx-em lenne. Én jobban örülnék a gyorsan megkapom a használtat verzionak :)

Aktív témák