Hirdetés

Aktív témák

  • helkis

    addikt

    válasz szacsee #26130 üzenetére

    pont most vetem egy Gigabyte még 8hó garis nvidia570sli-s am2-es lapot minden szarjával dobozában 11k-ért! ;) (még új szaga van) illetve HerrZ-től jött egy 5600+ X2-es 3350Mhz-léggel, stb.. 4,5k-ért ;) mivel beszámolt egy 3500+-ot meg egy buta-msi-lapot. korrekt áron.. ;) Vino exramjaival 2x1Gb 1200Mhz (8k), illetve egy asus 3850/512Mb-os karival (16k) szvsz elég sokmindenre elég.. mellesleg kb 13k-ból lesz hozzá egy vízhűtés a procira is.. ;) szóval lehet az egekbe emelni az órajelet.. ;) ha nem lesz elég eladom, vagy ha nem lesz lém, bukni nem hiszem hogy fogok..

    volt olcsó intel c2d ready lapom, de nem találtam bele procit E5200-t akartam 17k volt mindenhol boxban erre apróban is anyniért adják cooler nélkül, hát rohadjon rá a silicium az ilyenekre.. :DDD 15k-t megért volna nekem..

    ja meg ami am2, am2+, am3, mellett szól, hogy ha küldenek törött lábú procit akkor nem kell kunyerálnom konfigot tesztelni.. :D majd lesz intel, ha újra lesz lába! :DDD
    van egy s478-as gépem is, de csak áll amig nem jön proci javításra, vga-t el is adtam Doriennek belőle.. AGP-ben pedig nem lehet annyira fejlődni.. ;)
    notimban egyébként egy T9300-as dübörög, intelből annyi elég is, ja meg ennek van lába! ;]

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Aktív témák