Hirdetés

Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    válasz cOxeR #25571 üzenetére

    Általában magunk között is normalizálódik a rend egy-egy élcesebb vita után...
    Én is nagyon sajnálom, hogy itt törvénykezik egy-két emberke, aki semmivel sem több vagy jobb bármelyikőnknél!
    Bannolnak, mert ez a dolguk, ugyanúgy próbálnak büntetni mint a rendőrök...csak ugyebár az hatóság....ez meg itt egy fórum....
    A mire fel teheti meg kérdéses vitát inkább hagynám, mert jönnek itt mindenféle alapszabály be nem tartásával....
    Megtanultam anno 3 éve, hogy egy Moderátorral nem érdemes vitázni, még akkor sem ha a realitás talajáról magasan elrugaszkodva érvel kínjában az igazáért.....
    Ez olyan ki ha én nem mutatványosságba torkolló vitát szül, aztán egy jó kis kizárás a vége, szóval semmi értelme itt élcelődni sem nekem, sem a tisztelt fórumtársaknak, sem a moderátoroknak.

    Hagyjuk el ezt a kisebbségi témát, mert itt csak magunknak okozunk gondot vele....
    Ha komolyan vennénk a problémás szó jelentését, meg azt hogy kit hogyan sért, akkor nem hangzana el naponta képviselők szájából a kisebbségi szó helyett.....
    pl.: ma reggel napkelte műsör (********önkormányzat), mert ennek a mai napig ez a hivatalos neve, tetszik nemtetszik ez van!

    Póobáljunk meg normális keretek között beszélgetni, mert nem volt még a Győr-környéki topik történetében az elmúlt napokhoz hasonló bannolgatás....pedig a topik nem mai gyerek....:)
    Dryman

Aktív témák