Hirdetés

Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    A bácsai töltés tövében talált 2 nyúlfiat elcserélném valami értelmes hardverre!
    A nyúlfiak rövid jellemzése, kb 3-4 napos korukban kerültek hozzánk Beni kutyánk jóvoltából..:)
    Az asszony állatbarát :)...Tudjátok hogy van ez..:) így megkaptam a nyulfiak gondozását....
    Úgy hiányzott már valami pótcselekvés...hát lőn.... :O :W
    gugliztam. és lőn 9-10 napig szopiznak...anyatej hiánya miatt a gyerekektől megmaradt bébitápszeren élnek, de a napokban már szénát, fűszálakat, magokat is rágcsálnak....
    na ja, a legfőbb ki ne maradjon....mivel nem kívánok beruházni komolyabb nyúlketrecbe, így tartásuk erőteljesen kétségessé vált, ugyanis a Dell notebookom eredeti vastagfalú kartondobozát egy éjszaka alatt átrágták, és irígylésre méltó módon a szökés cím filmre hajazó mutatványokkal örvendeztettek meg ezek a rosszaságok.Most hogy megindult a fogzásuk, minegy mit de veszett mód rágnak, így ha kiszöknek a dobozból, fotelláb, satöbbi ami fából van az tuti megrágják....
    Szóval van nekem két kis vadnyulam, akik rövid időn belül ismét élvezhetik fajtársaik jelenlétét a bácsai legelőn, vagy akad köztetek olyan egyén, aki a köztudottan nem házinyul tulajdonságokkal vértezett vadnyulat mégiscsak megprobálja háziasítani...
    És itt jön képbe a hardverbiznisz:) nem kell a mezőn szaladnod, futnod a tüdődet kiköpve rohangálnod ahhoz hogy kipróbáld milyen reménytelen dolog vadnyúlból házinyulat faragni, avagy a fátyolosan úszó távlati remény, miszerint már ott látod a bográcsban rotyogni ízletes húsukat.........na de vége az álmodozásnak, itt a tények beszéljenek...
    Előnevelt kb 10-15 napos nyulfiakat értelmes hardverre cserélnék!
    P4-es modernebb alaplap, AMD kisebb X2, vagy nagyobb 939-es proci, stb...
    Remélem felkeltettem minden állatbarát figyelmét!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák