Hirdetés

Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz #35685120 #12478 üzenetére

    Ezen picit vitatkoznék, A 10mFt= irreális,ebben maximálisan egyetértek. a 8-8,5mFt jó ár,na ebben már nem annyira értenék egyet,ha szabad ilyet mondanom. Ez is szerintem még túlértékelt ár,inkább mondanám a mai helyzetben reálisnak, mint jónak. A jó ár az az,amit volt kolléganőm barátnője fogott ki. Árpád uton, az Ifiházzal szembeni 10emeletesben, 4emelet,erkélyes,2szobás kéró teljesen korrekt állapotban....6,5mFt-ért.Igaz, volt ennek vagy 4-5 éve,de szerintem egy 20-30éves épületért ez a Reális ár.Az más kérdés, hogy azóta - hála a pénzéhes építési vállalkozóknak,akik pl. egy 16 lakásos társasház minden egyes lakásán meg akarják azt a 2-3mFt-ot tisztán fogni,ha törik,ha szakad - jócskán felmentek,túlértékelődtek a használtlakás árak. Adalékul,Radnótin,ahol lakok, 30-40éves 4emeletesekbe,1szobás 30nm-es garzont köpetnyi fürdővel,előszobával és konyhácskával 7,5mFt-ért hirdetnek.

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Aktív témák