Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyxNyxNyx

    addikt

    Discardos Skellige paklival játszok és az előbb majdnem kikaptam, mert nem vettem észre, hogy elfogyott a paklim és így nem tudtam húzni az utolsó körben. Eléggé bejön ez a deck és jól is megy, de még nagyon erős ellenféllel nem rakott össze. Egy vereségem van eddig, az weather monster ellen. Fura érzés kikapni ellenük, eddig az összes többi paklim szétalázta őket, és nem is láttam egyet sem jó ideje.
    Gondolkozok King Bran-en, de nem akarom magamat laphátrányba rakni. Azért lenne jó, mert felszabadulna egy silver hely, mivel nem lenne szükség Svanrigére. Jó lenne nyitni egyet, nem merem legyártani. Papíron talán a leggyengébb leader-nek tűnik.

    más: Ha egyszerre a fut a gwent és a twitch stream, akkor az utóbbi elkezd akadozni. Sőt, simán a böngészés sem marad folyamatos. Ez mitől lehet, ekkora gépigénye lenne a játéknak? 8 giga ramnak elégnek kell lennie, a procim nem túl erős, laptopos i5 3230.

    Szeretek közben valamit csinálni, legfőképp streamet nézni, de ez így elég frusztráló.

    "I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Új hozzászólás Aktív témák