Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsombe

    senior tag

    válasz Rick4 #57153 üzenetére

    Kettőnk közül nem én kezdtem el a személyeskedést. Te voltál az, aki édesanyám vezetési szokásait próbáltad kifigurázni és ironikus, cinikus módon írni egy szerinted jópofa hozzászólást.
    Továbbra sem tudod értelmezni a leírtakat, ezt nagyon sajnálom, de az örömmel tölt el, hogy ehhez képest mégis nagyon okosnak érzed magad és mindenki más hülye, mihaszna, semmihez nem értő.

    Nem tudom, hogy ebből az írásomból:Édesanyám pont kis SUV-n (új Honda HR-V) közel egy éve használ GoodYear Vector4 gen3-at és nagyon meg van vele elégedve. Úgyhogy én ezt merem ajánlani.
    miből következtettél arra, hogy ez lenne a legtökéletesebb négyévszakos gumi? Egy szóval nem írtam ezt. Csupán egy benyomást, véleményt közvetítettem és osztottam meg, ahogy másik is teszik ezt itt a topikban. Ja és segítek, ez nem tényközlés, hanem tapasztalás megosztás volt. A kettő között van különbség, mégha Te nem is tudod megkülönböztetni a kettőt.
    Abba pedig ne menjünk bele, hogy hogyan kommunikálok és fejezem ki magam. Gyorsan írtam egy hozzászólást, röviden megosztva egy véleményt, semmi több. Ebből még nem lehet következtetni arra, hogy egy ember milyen logikus érvrendszerrel bír, vagy esetlegesen milyen kompetenciákban szenved hiányosságot. De ha már egymás kritizálása: ha ennyire okosnak és mindenki felett állónak érzed magad, akkor nem ártana a helyesírásodon csiszolni, mert szerintem ciki úgy osztani az észt, hogy közben még a helyesírás sem megy.

    Összegezve: szerintem nevezzük át a topikot "Rick4 megmondja melyik a tuti gumiválasztás az autódra, mindenki más hülye" címre.

    u.i.: Először gondolkodtam, hogy van-e értelme reagálnom egy agresszív, idióta megmondóembernek, de jobb, ha kiírom magamból.

    [ Szerkesztve ]

    ''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

Új hozzászólás Aktív témák