Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz Tirexi #9797 üzenetére

    Back to Karkand mapok eszik a legjobban a kártyát, de itt is csak annyi a különbség, hogy -10-15fps, de még az sem 30, az játszhatatlan kategória multiban. Legújabb DLC-s mapok meg annyira vajsimák, szinte 50fps alá nem is megy... és 64-es szeró ez is, érdekes, hogy mást mérünk.
    Nálam a Far Cry 3 is elég jól ment, a Crysis 2 fps-eibe bele lehetne kötni, viszont szándékosan szar, ráadásul 9 óra alatt kivittem Steam szerint, nem is érdemes foglalkozni vele többet, de a 35fps nálam is határeset...
    Vsync-et én se használok, mivel a 30fps bug miatt nem kapcsolgatom mindig ki-be.

    "kellhet" ez a szó, idézőjellel így tökéletes volt, mert így egyetértek vele.:) Kellhet, egy-két szándékosan elcseszett játék alá, viszont mivel a min. fps javul a legkevesebbet, ezért... már leírtam a véleményem.

    Far Cry 3-ban te használtál MSAA-t, azt szedd ki, mivel én az alappal toltam, de mint írtam MSAA-t két kártyával se erőltetnék, egyszerűen elavult és semmi előnye, nem is szebb. Meg HDAO-t használj, én is azt használtam. Ha feltolod (nem tudom melyik a legéhesebb HBAO talán?) akkor kell a két kártya, csak azzal is úgy voltam minek? Nem szebb.

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák