Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz Gyufaaa #6270 üzenetére

    Itt 100ból 100 ember fogja tanusítani, hogy én bizony a legmegbízhatóbb emberek között vagyok itt pH!-n... nah és persze az életben is :) Sok félnivalóm nincsen, panasz sem volt rám soha üzleti ügyben (csak pár ban a beugatások miatt), kivéve a telefonos esetemet, amit egy 13 éves taknyos kölyökkel kötöttem :W

    (#6272) ÁdiBá: egy szobát bérlek tőle igen :) Régóta ismerjük egymást, tudom, hogy nem valami megbízható, szavahihető, de engem nem ért semmiféle jelentősebb kár tőle. Anno egyedül lakott a lakásban, én meg pont albérletet kerestem, mert úgy gondoltam az a környék nem megfelelő az autómnak ahol anno laktam, ő felajánlotta, anyagilag is jól jön a pluszlóvé, együtt gamelünk, és a környék is nyugi (hátunk mögött a rendőrség)

    (#6271) Szatesz. :D Nem is gondoltam volna hogy nem igaz, gondoltam hazavágtak egy VGA-t subaruék, aztán kölcsönadták neki. Előfordul teszt közben haldoklik a VGA nincs is abban semmi, de hogy ilyesfolytán került hozzá, nah azt nem tudtam :(

    [ Szerkesztve ]

    - Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

Új hozzászólás Aktív témák