Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz Löncsi #4561 üzenetére

    Termékekre fejtettem ki nem a munkámra sajnos ezt dobta a gép.
    Akinek van pénze nem irígységből írom meg teheti,hogy ezt,és a másik típusú csúcsok csúcsát ki próbálja.Sajnos még egyenlőre nem tehetem amúgy részben igaz amit le írsz,de van sajnos a valóság hiába maximalista valamiben nem biztos,hogy befut neki a pályafutása bár még fiatal vagyok törekszem rá.Amúgy meg sokan itt is kevés pénzért dolgoznak,és akik így élnek,és vesznek egy drága terméket aminek az árából pár hónapi élelemre elég meg válogatja mit is vesz na ebben vagyok maximalista:)
    Sokan biztos kérdik,ha ennyire szegény valaki hogy max egy hónapban egy minimálbért vigyen haza egyszerű a megoldás.
    Nem költök bagóra,alkoholra ami árából pár hónap alatt már meg is vehetem a kártyámat.Persze nagy segítség,ha van szülő,de mint felnőtt érett fiatalember nekem is haza kell adnom,hogy meg éljünk,mert hatalmas kamatot fizetünk a lakásra amit megvettünk anó kb a roh@dt tetv.s bank megemelte 3x ára.
    Persze ez nem publikus,de mint átlag keresőnek is meg van az esélye az ilyen rendszer kiépítésére csak okosan kell gazdálkodni,és tudni mibe fektet bele az ember.
    Ha többször csalódok egy termékben szoftverileg mint az AMD Radeonban akkor természetes a váltás amit nem bántam meg,és ha tehetem ezentúl kerülni fogom a pirosak szoftverének fekete levesét.
    Off vége.

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák