Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz stickermajom #23135 üzenetére

    Köszi ennek örülök remélem át emelik az új megváltoztatott oldalra. :)

    (#23136) Peak
    Ez igaz én is e képen járok el viszont rengeteg az újonc értékesítő.
    Viszont egy kicsit anti szociális vagyok sok negatív dolog ért az életem folyamán,és aki megbízható volt kiderült csak egy álca emiatt is kerülöm a használt hardvereket.
    Vettem egy csúcskategóriás HD5990 kártyát százezer fölött őstagtól,és volt vagy harminc piros pontja.
    Mikor rá raktam az egyik vga kimenetből a monitor kábelt a másikra nem kaptam képet.
    Kiderült,hogy a foglalat sz@r volt ezért amikor a kártyát értékesítettem fele annyiért tudtam csak eladni :W
    Buktam több mint nyolcvanezer forintot :(((
    Ezért sem garancia kinek mennyi pirosa,és eltöltött ideje van itt,mert lehet ő sem tudta mi van a kártyával sok termék megfordult nála viszont amikor át adta tiszta pasztás volt a hűtő,és a gyári ventilátor kotyogott
    bizonyos fordulaton.Szóval duplán rá b@sztam,mert vennem kellet rá egy három slottos hűtést.Igaz azzal már 60 fokos volt az eddigi 90 fokos kártya,de 15 ezret buktam a plusz hűtés csere miatt.Szóval ezért sem ér mindig,hogy kinek mennyi pontja,és ideje van itten.Boltban tudom a fogyasztóvédelmet hasznosítani itt viszont meg saját gatyám megy rá ha bizonyítani akarom,mert számlát nem minden esetben adnak.

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák