Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz Kiskokó #86211 üzenetére

    A discord csak a te mániád :DDD

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

  • #81556480

    törölt tag

    válasz Kiskokó #86211 üzenetére

    azért nem megyek sosem, mert auto aimmal játszom kontrollerrel, ti meg nem. És ha csatlakozni akarok akkor átvált. Szerintem mondtam már ezt. Amúgy ha véletlenül rám joinol más PH-s akkor én is szívesen játszom a crew-el, de magamtól nem akarok free aimba menni csak ritkán. Amúgy általában késő este vagyok fenn, 12 után. ha lennének eladásra erre arra ( persze én is visszasegítek) emberek az nekem jó lenne kifejezetten.

    #86213 Locutus én is szeretem a discordot, és fent is voltam a sabee által kreálton amit ők kineveztek phhu discordnak. De mikor tanácsoltam fejlesztéseket, rangokat, platform megjelölés stb ( eléggé benne vagyok már a discord fejlesztésben ) akkor le lettem szavazva hogy nem kell ide semmi. Meg volt egy tag aki belém kötött hogy a rang rendszer hülyeség mert akkor egyik nem fogja látni a másikat meg mittudom én mit beszélt össze vissza, ( természetesen nem úgy akartam ahogy ő kitalálta, hülyeséget is beszélt) , meg leszarozta az rdr-t majd én visszakérdeztem hogy játszott -e vele, aztán engem letrollozott ( az én stílusom mint ismeretes néha nem egyszerű, ezt beismerem). Bétának nevezi a játékot, meg halott szar rdr, természetesen semmi konkrétum, aztán kiléptem a faszba :DDD Pedig egy jól szervezett felépített discor a PHHU-hoz arany lenne. Lehetne látni ki van játékba. Voiceon rákérdezni jön e, vagy esetleg ráírni stb.. ilyen helyzet lenne elkerülhető mint amivel kezdtem hogy a célzás miatt nem megyek rá sabee-ra. Viszont ha tudnám miért invel lehet váltanék, vagy szólnék hogy ők csatlakozzanak rám.

Új hozzászólás Aktív témák