Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz bluwering #80923 üzenetére

    Igen a két város hiányzik.
    Azért nem lett sztori dlc mert online siker lett.
    San Andreasban kaszinó jó hecc volt.
    Mindig adósságot csinàltam és kergettek behajtók.

  • #81556480

    törölt tag

    válasz bluwering #80923 üzenetére

    " ennek alapján"

    Milyen következtetést lehet levonni ennek alapján? Szerintem semmit.
    2,2,1,2,4,5, az eltelt évek a játékok között. Szerintem ezt sosem vették figyelembe. Max a pénzügyeket, és az alapján hoztak döntést. Plusz itt mindenki csak GTA-ban gondolkozik, és igaz hogy más "irodák" csinálják cégen belül, de ott az RDR és a Max Payne ( plusz még egy két másik régi játék) széria ami annak idején ezek között volt.

    Igazán kedvelem az ilyen találgatásokat, mikor az első GTA V trailerben egy ház előtti alapzaton volt egy szám amiből kiszámították a játék megjelenését. Na persze nem jött be, mint ahogy a legtöbb ilyen megjelenési találgatás videók alapján. Mivel a rockstar nem, szokott ilyen jeleket tenni.

    A legérdekesebb amit eddig olvastam amit Cactus ír. Mivel csak a pénz számít ezeknek, így abban talán van valami ráció amit írt a pénzügyi kiadásokról.

    Plusz azt is figyelembe kell venni hogy az első trailer után még általában eltelik vagy 2 év mire jön a játék hogy a rockstar jól feltolja a hájpot. Elég volt pirosra váltani a weboldaluk színét, meg a logót a közösségi oldalakon és ezzel be is indult az rdr2 hype de iszonyatosan. Egy ilyen lépés többet ér mint 15 ubisoft trailer ;]

    Amúgy ez nem annyira off szerintem, kis találgatás - visszaemlékezés szerintem itt simán megfér az állandó farmolós " milyen gyárat vegyek " témák mellett.

Új hozzászólás Aktív témák