Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    válasz Plata #92325 üzenetére

    Nagy kinszenvedéssel sikerült.
    Néztem egy videót, azt mondta a feltöltő, fel kell menni a Mansionnek egy magasított teraszára, oda nem tudnak feljönni az őrök.
    Hét, de feltudtak végül :D
    Úgyhogy nem sikerült kilőni a helikoptert, mire kijutottam az udvarból kétszer is kilőttek, maradt egyszem utolsó életem. Elindultam Kurumával a heli után, ahogy mentem kifele a Kortz Centertől, mikor támadtak a katonák becsusztam a patakba, oda lett a kuruma.
    De olyan gyorsan jönnek, nincs olyanra idő, hogy Mors Mutuals-t hivni, meg Mechanic-ot.
    Egy támadó dzsippek továbbmentem, közben jöttek folyton de kilőttem őket, végül csak meglépett a jachtra.
    Utánamentem jetskivel, kilőttem mindenkit a jachton, elve0ttem a telót, jön helikopter támadni.
    Widowmakerrel vagy 10-et kilőttem, mire rájöttem, hogy ezek nem fognak elfogyni.
    Elindultam motorcsónakkal, továbbra is nulla darab utsó élettel, már a Mansion óta. Végigmentem a part mentén, folyamatosan jöttek az újabbnál újabb helik, kilőttem mind automata pisztollyal, a Vespucci canalsba befordulva partra futottam mert hátra néztem, jöttek sorba a helikopterek meg a dzsipes katonák, továbbra sem volt annyi idöm se, hogy a Kurumát lehivjam (biztositozni kellett volna, ugye a folyoba esett, arra föleg nem volt idö), sose volt nyugtom.
    Lenyultam egy dzsipet és azzal elgurultam az Agency-ig, másfél kilométer volt, folyamatosan lőve a helikoptert mögöttem.

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák