Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz JulianSinulf #62289 üzenetére

    Na igen ő legalább foglalkozik vele és csinálná,meg ötlete is van,de köszönet helyett inkább belerúgnak,tipikus magyar játékos mentalitás.
    Puccshoz is volt már szerencsém,de az gusztustalan volt,jó pár évvel ezelőtt a flottánkban a flotta vezető súlyos betegség miatt tartósan nem tudott játszani mert a kórházba kellett neki járni daganatos betegség miatt,megkért egy tagot akiben megbízott hogy a flottát addig felügyelje és igazgassa a dogait,nem kellett volna meg bízni benne,ő ugyanis puccsot hirdetett és át vette a hatalmat és egy pofátlan levélben tudatta is a flottával,bár enyhén elszámolta magát,a vezetőket leváltotta és a haverjait tette azzá,de a tagság nem kért belőle,személy szerint elküldtem az anyjába és kiléptem,majd szinte mindenki így tett,sajna az egyik legjobb magyar flottát vágta gallyra,de neki nem számított mert vezető akart lenni.Én meg azóta nem állok vele szóba,viszont azóta is sok hajómon a véleményem van róla meg a felmenőjéről. :U Szerencsére elég hosszú nevet lehet írni egy űrhajóra.Az új Vanguard Warship-emre asszem a k betűs szó fog felkerülni.Igaz még csak júniusban fog érkezni.

Új hozzászólás Aktív témák