Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xalderon

    tag

    válasz reelc #722 üzenetére

    Ilyen valaszt en is talaltam a forumon egy masik hsz-ben meg a multkor, de nem teljesen ertettem es ahogy ott le volt irva nem tunt logikusnak, de az altalad linkelt hsz ezt most alatamasztja es ugy latszik tenyleg igy van. Hat, ez van.

    Hetvegen allati nagy makom volt, kiesett az Eye of the Storm relic, pont ez kell a buildhez.
    Megcsinaltam, de elkovettem azt a hibat, hogy nem Angrim-mal keszittettem, de most mar mind1.

    A relic cserejevel sajnos mar nem tudom hasznalni a jo kis stun-t ado Gavel of Justice skillt (Arbiter relic), ugyhogy atalltam Primal Strike-rol Savagery-re. (Primal Strike-ot szintezesre irja, es Savagery-t pedig az end game-ben hasznalando vegleges skill-nek.)
    Kinezetben es feelingben jobban bejott a Primal Strike, viszont Savagery-nek meg nem elhanyagolhato lifesteal-je van.

    A Savagery-re bindoltam az Arcane Bomb-ot, Upheaval-ra a Reckless Tempest-et es a Wendigo Totem-re az Arcane Storm-ot.

    Jelenleg 88-as vagyok, tegnap kezdtem el az ultimate-et. Mar varom a 90-et, hogy jopar item-et cserelhessek az uj faction-oknel.
    Utolso act-ben ra kellett jonnom, hogy lehet gondom lesz a lifesteal resist mobokkal. A foboss elott vannak nagy, benga golemszeru lenyek, amik baromi nagyot utnek es lifesteal nelkul eleg nehez oket tulelni, ha egyszerre 2-3 ramjon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák