Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    Ha már feljött a topik, kis helyzetjelentés:

    Múlt héten szűk másfél órát tettem csak bele a játékba. Részben sok a munka (amit szívesen hozok haza is, mert élvezem), másrészt kicsit belecsömörlöttem, és "muszájból" nem akarok játszani. Ha visszatér a kedv, akkor haladok majd rendesen megint.

    A karakter jelenleg 98-as, Homestead waypointnál vagyok; az odáig vezető úton mindent megcsináltam, beleértve a Steps of Torment rogue labirintusát is. Minden ment simán behalás nélkül. A legtöbb kellemetlenséget Alkamos okozta, aki az "overmax" ellenállásaim ellenére is elég rendesen tudta mozgatni a HP mutatómat, ami nem kis teljesítmény a részéről, ugyanis 30k felett van már az életerőm :DDD Egyszer még a Menhir's Will is bekapcsolt, vagyis 33% alá be tudta vinni az életerőmet. De ezzel együtt sem tudott sok kellemetlenséget okozni, csupán szokatlan volt, hogy:
    1. mozognom kell néha (ki a kék trutymóból)
    2. gyógyitalt kell innom néha (ezt leszámítva az egész Steps of Torment, beleértve a ládanyitós trial részt is, gyógyital nélkül ment le simán)

    A sebzésem még mindig szerény, jelenleg olyan 45k körül van alapjáraton (a permanens/állandóra bekapcsolható skillekkel), de ez elég (még) mindenhez.

    Ha egyszer eljutok a 100-as szintre, lövök majd képet. Mindenesetre jó kis tankos karakter, annak ellenére, hogy saját fejlesztés és maga találta a összes holmiját, továbbá alig ismertem a kieget, mikor nekikezdtem (előtte egy karakterrel szaladtam csak végig a kiegen Veteran szinten), idáig összesen egy darab (kissé értelmezhetetlen halállal) jutott el idáig (még Veteran szinten halt be a kieg szinte legelején egy lila dögtől) úgy, hogy minden tartalmat megcsináltam minden nehézségi szinten (a két Celestial és Mad Queen legyilkolását leszámítva).

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák