Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Peace #1677 üzenetére

    A Diablo 3 jó játék, akkoriban még rendesen frissítették is. Amikor azt a hszt írtad, kb. egy éve volt meg kieggel. :)
    A GD-ről 2014 júniusában hallottam először, és fél év múlva meg is vettem. Topikja jóval később lett itt a PH-n.

    (#1679) Rizseslescó: Majd megtudod a kieggel. :)

    Amúgy nekem tetszenek a területek. Eltérőek egymástól, és az ott meghonosodott emberek is mások pl. a Roverek elsőre szimpatikusok lettek, amikor meg Barrowholmba léptem először be, nem tudtam szabadulni attól a gondolattól, hogy SPOILER innentől minden annak akinek nincs meg az AoM: a világ többi részéhez képest mennyire teljesen rendben van kinézetre ez a kis település, ez annyira elképzelhetetlen, hogy jó lenne elintézni mindenkit mert biztosan szörnyetegek :) nem én vagyok vérszomjas, de az előtte lévő települések nem ilyenek voltak. Utána sem.
    Megvolt a hangulata a malmouthi csatornáknak ahol a maradék ember él, vagy a városnak, ahol kb. nem is találtál embert, csak elvétve.
    Meg persze a Chtonic területek ahol olyan érzésem volt, minta Cairn világából húztak volna át kisebb darabokat (bármilyen építmény, faltörmelék, stb), de legjobban az Edge of Reality tetszett talán nem a Lokarr felé vezető út, hanem a nyugati terület. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák