Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darko

    senior tag

    válasz AXisBOLD #2707 üzenetére

    Nem tudom hogy milyen kamerára gondoltál, de ha Fimi palm v. DJI pocket action-re gondoltál akkor lebeszélnélek a kormányra való rögzítésről. Azok szervó motorjai, mechanikája nem bírják azt az extrém rázkódást ami akár rossz úton érheti őket, és nem kell erdőben menned hozzá, elég ha lejössz egy útpadkáról. Volt pocketem, egyszer kipróbáltam kormányon, a kép teljesen beremegett, a hang kattogott minden rázkódásnál. A gopro 8 az a legextrémebb rázkódást is lekezelte szépen, tökéletesen rázkódásmentes képet kapok, viszont kevés fénynél már előjönnek problémák pl. egy árnyékosabb erdős területen. Ha nincs nagy rázkódás pl. városban, akkor gyengébb fénynél még szépen működhet a stabilizáció. Gopro 8-at én is a kormányon használom, szépen belövöm vízszintbe, és tökéletesen teszi a dolgát. Szerintem akció kamerák közül még a 8-nak van a legjobb képstabija.
    Ha nem akarsz annyit költeni rá, akkor felraksz testre valahova akár egy osmo actiont, vagy ha nagyon kell a gimbalos vízszintezés akkor Fimi palmot (v. pocket actiont) is rakhatsz, de csak magadra. Szerencsére :R már nincs meg a dji pocketem, a gopro 8 minden igényemet kielégíti.

    http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

Új hozzászólás Aktív témák