Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • illjo

    Topikgazda

    válasz Kezai #290 üzenetére

    Ha figyelmesebben elolvasod az összefoglalót, akkor szerintem te is választ kapsz a kérdéseidre.De azért igyekszem itt segíteni.
    A revoluttal nincs tapasztalatom, ezért csak általánosságban tudok válaszolni, ahogy az összefoglalóban is csak axokról a dolgokról vannak konkrétumok, amelyekkel személyes, vagy mások által bizonyosan megerősített info van. Ezért lenne jó, ha mók után leírnák a tapasztalataikat, hogy pl mit nem oldott meg vagy mit igen. Pl te felteszed a mókot és leírod,hogy revolut utána működött vagy nem, esetleg kellett még hozzá a fagyasztás stb.
    Mivel sajnos, ahogy mondtam, nincs vele tapasztalatom, csak feltételezni tudok. Bár csak a pushokat említed hibaként, olyan szándék nincs, hogy a revolut kártyád google payhez rendeld és pl azzal nfc fizetést indíts? Mert a google pay APPhoz kártya rendelés, így nfc fizetés sajnos mók után sem megy, mivel a google pay app feltétele a play protect certification megléte, amit a mók sem old meg. Pushok tekintetében általánosan elmindható, bár ez az összefiglalóban is szerepel, hogy a stabil megoldás a megkapásukra a fagyasztásos módszer, amit kombinált móknak nevezej ott. A másik push megoldás többek beszámolója alapján és a saját tesztem szerint is, nem igazán jó, stabil. A fagyasztáshoz persze előtte mók kell. Az is benne van, hogy a gmail appnálna fagyasztás sem oldja meg a pushok pontos érkezését, a megoldása szintén ott van.

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák